#1 2010-04-28 21:36:54

Matthew_Base

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-28
Posty: 15
Punktów :   

Jak zacząć grę?

Zarejestrowałeś się na serwerze i nie wiesz w ogóle co i jak? Już mówię. Najlepiej od początku.

Krok 1

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy zrobić po wejściu na serwer to zarejestrować się. Uwaga! Nie dawać na rejestrację łatwych haseł, swoich imion, itp., ponieważ wtedy ktoś może się włamać na wasze konto. Teraz musimy się zalogować. Po logowaniu wypełniamy pola, mężczyzna/kobieta, data urodzenia, pochodzenie, itp. (oczywiście to jest IC). Po wypełnieniu pojawi się tutorial, z którym radzę się dobrze zapoznać
.

Krok 2

Ok, jesteśmy już zalogowani, widzimy naszą postać. Spawn zależy od podania miejsca pochodzenia. Po spawnie pierwsze co musimy zrobić, to napisać /report , z prośbą o wysłanie do wybieralki. W reporcie proszę podać również swoje ID. Zmienienie skinu jest konieczne ponieważ za skin clowna dostajemy kicka lub wysłanie do AJ na serwerze.

Krok 3

Po zmianie skina, najlepiej udać się do banku. Nie wiesz gdzie? . Jak się udać do banku? Mam biec przez całe miasto?! - To bezsensu! Dlatego przy każdym spawnie zrobiony jest przystanek, przy którym najlepiej wpisać /wezwij taxi bądź /wezwij bus. Jeżeli ktoś z taxi lub autobusów jest dostępny na serwerze, powinien zaakceptować twoje zgłoszenie i zawieść cię tam gdzie sobie życzysz! Oczywiście z jakąś opłatą. Uwaga, najważniejsze jest zachowanie RP. Warto jest używać komend /me, wtedy uzyskujesz szacunek u normalnych osób (widzą, że grasz dobrze RP) oraz unikniesz nieprzyjemnych sytuacji, np. za nonRP. Więc jesteśmy w banku, wypłacamy pieniądze
, co teraz? Najlepiej udać się po prawo jazdy do DMV. Bank jest naprzeciwko DMV, więc można się przespacerować. W DMV proszę odgrywać dobre RP, /ja wyciąga pieniądze, /ja liczy pieniądze, itp., resztę wytłumaczy ci instruktor, z reguły zadaje kilka pytań, czasem bierze na jazdę próbną.

Krok 4

Mamy prawo jazdy, teraz możemy jeździć autami. Nie mam pieniędzy... Nie zarabiamy? Najlepiej poszukać sobie jakiejkolwiek pracy, gdzie możemy zarobić, chyba, że jesteśmy w frakcji, to nie musimy. Następnie lepiej jest wynająć sobie dom, aby w nim się spawnować, po drugie dom jest dużo wygodniejszy.

Krok 5

Dalej będziecie sobie musieli sami radzić. Przypominam, aby odgrywać jak najlepsze RP! Jest to jedna część z najważniejszych na serwerze, unikać "powergamingu" i "metagamingu", unikać osób źle potrafiący grać RP, no i najważniejsze - nie cheatować, chyba każdy wie, jak to jest wynagradzane?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhttps://www.wyslijkwiaty.com/roze-c-7.html Łukęcin blog