#1 2010-06-23 13:48:48

cierni

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-23
Posty: 1
Punktów :   

Podanie o lidera frakcji GROVE przez Bill Moore

Powiedz coś o sobie, opowiedz swoją historię Role Play:
Witam!

Swoją karierę z SAMPEM zacząłem na pseudo serwerach RP, później zacząłem grać na driftach itp, ale w końcu zdecydowałem się na grę na bardzo popularnym serwerze ***** (NIE WYMIENIAM), tam miałem trzy postacie, które były w jakiś frakcjach, aktualnie prowadzę jedną postać, która jest jak na razie mieszkańcem na GROVE, druga w U.S.S.S. a trzecia ma CK. Trzecia postać była w Legal Clubie, później zamieszkała na terenie Ruskiej Mafii, ale została przez to zabita. Sądzę, że to będzie tyle.

Pozdrawiam!

Ile masz lat 16.
OOC?

Dlaczego chciałbyś zostać liderem? Ponieważ, zawsze staram się dołączyć do gangów, a jeżeli jest jakaś możliwość to zawsze staram się być liderem owej frakcji.

Dlaczego akurat Ciebie miałabym wybrać? Ponieważ, reprezentuje sobą wysoki poziom RP, nie jestem n00bem tak jak wielu graczy, znam się na byciu liderem, nie jeden raz byłem już liderem jak i adminem na serwerach RP.

Wytłumacz pojęcia, postaraj się opisać to własnymi słowami:

OOC- Czat nie związany z grą /b
IC- Czat związany z grą.
DM- DeathMatching, czyli zabijanie
MG-MetaGaming używanie informacji OOC do IC
RK- RevageKill zabijanie z zemsty
HK- Zabijanie za pomocą helikoptera
CK- Zabicie bez możliwości dalszej gry
CK( drugie znaczenie ) Rozjeżdżanie ludzi
RP- Role Play, granie według zasad prawdziwego życia
PG- PowerGaming wymuszanie akcji RP
SK- Zabijanie za pomocą Spraya
SK (drugie znaczenie ) - Spawn Kill, zabijanie na spawnie

IC:

CV
Imię nazwisko: Bill Moore
Wiek: 22 lata
Obecna Praca: Bezrobotny
Wykształcenie: Podstawowe
Stan cywilny: Wolny
Imiona rodziców: Angeline i Brad

Życiorys:
Bill Moore urodzony 8 lipca 1988 roku, rodzice Angeline i Brad Moor'owie. Rodzeństwo Andy i Cristine, zginęli podczas wypadku samochodowego, wraz z rodzicami.
Skończyłem szkołę podstawową, gimnazjum i colleage, już dalej nie uczęszczam do szkół. Postanowiłem skończyć swoją karierę jako ucznia.
Obecnie szukam jakiejkolwiek pracy, żeby trochę zarobić.

List Motywacyjny:
Szanowny Panie,
Jestem zainteresowana pracą w S&S. Ofertę zauważyłem przechodząc obok tablicy ogłoszeń dnia 23 czerwca 2010 roku.
Odkąd skończyłam Colleage McDonalda , moim celem stała się praca, która pozwoliłaby wykorzystać i rozwijać kompetencje oraz wiedzę na temat ochrony. Dlatego właśnie informacja o naborze do S&S przykuła moją uwagę i wzbudziła duże zainteresowanie.
Jako pracownik jestem lojalny, ponadto umiem skoncentrować się na najistotniejszych sprawach i zawsze znaleźć zadowalające rozwiązanie. Stąd moje przekonanie, że posiadam wszystkie umiejętności i predyspozycje wymagane od osoby zajmującej stanowisko w firmie ochroniarskiej S&S. Jestem dokładny i odpowiedzialny, a byłą praca w NORD Security potwierdziła, że potrafię również dobrze zorganizować sobie pracę.
W wypełnieniu powierzonych mi obowiązków z całą pewnością pomocna byłaby dobra znajomość języka angielskiego.
Chciałabym dodać, że jestem dyspozycyjny, a perspektywa częstych wyjazdów czyni tę pracę jeszcze bardziej interesującą.
Z przyjemnością zaprezentuję szerzej swoją osobę podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia szwajcarski pies pasterski charakter laweta Piła